Nauczyciele ZUT: zamawiane szkolenie hybrydowe “European Universities – from idea to long lasting impact: EUNICoast case” 27.09.2024 (on-line) / 11-15.11.2024 (Palma, Hiszpania) 01.08.2024 12:52

Universitat de les Illes Barears, uczelnia partnerska ZUT w ramach konsorcjum Uniwersytetu Europejskiego EUNICoast, zaprasza na hybrydowe szkolenie „European Universities – from idea to long lasting impact: EUNICoast case” w terminie:

• 27 września 2024: warsztat on-line
  • 11-15 listopada 2024: zajęcia stacjonarne  (lokalizacja: Palma, Hiszpania)

Grupa docelowa: nauczyciele akademiccy reprezentujący dyscypliny odnoszące się do 5 obszarów tematycznych EUNICoast
:
1.     Identities, Local Knowledge, and Cultural Heritage in Islands & Coastal Communities
2.     Blue Circular Economy, Port Logistics, and Sustainable Blue Tourism
3.     Governance, Planning, Management, and Monitoring of Islands and Coastal Communities
4.     Health, Biodiversity Protection, Nature-based Solutions, and Sustainable Exploration of Coastal/Marine Resources
5.     Engineered and Data-driven Solutions for Coastal Infrastructures, Marine Renewable Energy, Marine Safety, and Navigation Systems

Od uczestników szkolenia oczekuje się:

•  aktywnego przygotowania do szkolenia stacjonarnego zgodnie ze wskazówkami przekazanymi przez organizatorów
  • aktywnego udziału w trakcie zajęć stacjonarnych (m.in. identyfikowania i mapowania inicjatyw współpracy w obszarach kształcenia, badań i zaangażowania społecznego)
  • koordynowania powiązanymi pracami merytorycznymi w ramach danego obszaru tematycznego w uczelni macierzystej.

Warunkiem złożenia wniosku jest zarejestrowanie na warsztat on-line poprzez stronę www.eunicoast.eu/conference.htmlwww.eunicoast.eu/conference.html

Krok 1: kliknąć „Registration is open – book a ticket”

Krok 2: W obszarze „QUANTITY” wybrać „1” z menu rozwijalnego, a następnie przejść dalej, wówczas otworzy się właściwy formularz rejestracyjny.

Osoby zakwalifikowane obowiązuje udział w całości hybrydowego programu szkolenia.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Działem Mobilności Międzynarodowej international@zut.edu.pl w celu uzyskania formularzy zgłoszeniowych.

Zgłoszenia (wniosek wyjazdowy oraz indywidualny program szkolenia, załączone potwierdzenie rejestracji na warsztat on-line) należy składać w Dziale Mobilności Międzynarodowej do 6 września.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie (5 uczestników z ZUT) otrzymają stypendium szkoleniowe programu Erasmus+ na wyjazd – osoby zainteresowane zgłoszeniem proszone są o zapoznanie się ze stawkami i warunkami finansowania www.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/wyjazdy-szkoleniowe-dla-pracownikow/stawki.html.